Dit is wat iedere Porsche rijder wil toch? Een Origineel Nederlands geleverde auto, NAP en weinig gereden. Want met invoer en alle bijbehorende mooie verhalen of veel kilometers begint het hobby rijden niet zoals het bedoeld is. Daarom is deze uniek!! En wat rijd nu lekkerder, een auto die een ton heeft gereden of bijna 2 ton? Zelfs de fabrieks bescherm stickertjes zijn mee gefotografeerd en zo duidelijk en open hoe wij dit doen, doet niemand. Want waar ziet u zo'n zeer uitgebreide fotoserie betreft onderhoud en detailfoto's? Betreft hier een zogezegde Youngtimer Porsche die met zijn 17 jarige leeftijd er best mag zijn. En zoals vele kenners weten, een NL auto of een auto met weinig kilometers is nu genieten en voor later meer in trek omdat deze zich onderscheid bij een eventuele verkoop.Wij adverteren precies zoals ieder mag verwachten met kentekens en kilometerstanden in het dashboard gefotografeerd. Ook onderhoudsboekjes open, duidelijke en het maximaal aantal foto's van de binnen- en buitenkant, zodat u duidelijk kunt zien welke opties de auto heeft en andere spec's die het vernoemen waard zijn. Bekijk onze site voor meerdere foto's, want op bijvoorbeeld Marktplaats kunnen namelijk maar maximaal 24 foto's geplaatst worden, op onze site is er geen maximum.Voorkom teleurstellingen en bel voordat u wilt komen. Indien we het voertuig nog in voorraad hebben, dan houden wij gedurende uw reistijd de auto voor u gereserveerd.Inruilvoorstellen "via mail" of nog beter, via APP 06-510 10 354 dienen zo compleet mogelijk aangeleverd te worden. Hiermee bedoelen wij de inkoop site zo compleet mogelijk in te vullen. Let op! Ook de door u gewenste inruilprijs vermelden, daarna kunnen we uw voorstel pas in behandeling nemen.Voor de vrijwaring van uw auto hebben wij deel II van het papieren kentekenbewijs nodig. Of van voertuigen die na 2014 tenaamgesteld zijn: de 9-cijferige tenaamstellingcode en het kentekenpasje. Met deze documenten kunnen wij de auto vrijwaren en dus overschrijven.
Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kan VWE of de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Voor de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto kunt u contact opnemen met de adverteerder (Tel: 0162694191).
Houtduifstraat 30 4901BR OOSTERHOUT
0162694191 0651010354
[email protected] www.autocarrion.nl
U kunt meerdere afbeeldingen selecteren (maximaal 15). Als u de "Ctrl-toets" ingedrukt houdt kunt u meerdere foto's selecteren.
Om je zo goed mogelijk van dienst te kunnen zijn, maakt onze website gebruik van cookies. We vragen je eenmalig hiervoor toestemming te geven.